✓ Eerlijk advies
✓ Ervaren adviseurs
✓ Vrijblijvend advies aan huis
✓ Wij helpen je bij de subsidieaanvraag
✓ Gecertificeerd vakwerk
✓ Hoogwaardige en duurzame isolatiematerialen
✓ Meer dan 10 jaar ervaring in Zeeland en omgeving
De gemeente Hoeksche Waard heeft een nieuwe subsidieregeling voor woningeigenaren die hun woning willen isoleren. Veel woningen in de gemeente komen in aanmerking. Voor spouwmuurisolatie kun je als woningeigenaar rekenen op maximaal €1.800 gemeentelijke subsidie, of €2.000 als je kiest voor biobased isolatiemateriaal. Combineer je dat met de landelijke ISDE-subsidie, dan wordt isoleren een stuk voordeliger dan je misschien denkt.
ISOenergy heeft een vestiging in Heinenoord, in de Hoeksche Waard. We kennen de woningvoorraad in de regio goed en begeleiden je van adviesgesprek tot subsidieaanvraag.
Een groot deel van de warmte in een woning verdwijnt via de buitenmuren. Bij woningen zonder spouwmuurisolatie, of met verouderd isolatiemateriaal, kan dat warmteverlies aanzienlijk oplopen. Dat merk je direct aan een hogere stookrekening.
Goed geïsoleerde spouwmuren houden warmte binnen en zorgen voor een gelijkmatigere temperatuur in huis. Het gasverbruik daalt gemiddeld 10 tot 30%, afhankelijk van het woningtype en de staat van de huidige isolatie. Voor oudere woningen zonder enige spouwmuurisolatie is dit één van de meest effectieve maatregelen die je kunt nemen.
De gemeentelijke subsidie bedraagt maximaal €1.800 per woning. Kies je voor biobased isolatiemateriaal, dan komt daar €200 bij en loopt het totaalbedrag op tot €2.000. De subsidie is bovendien te combineren met de landelijke ISDE-subsidie, die hier los van toepassing kan zijn. In gunstige gevallen wordt hiermee een groot deel van de kosten gedekt.
Om in aanmerking te komen gelden de volgende voorwaarden:
Voordat er isolatiemateriaal wordt aangebracht, onderzoeken we de spouw met een endoscoop. Zo stellen we vast of de spouw vrij is van puin of scheuren en breed genoeg is voor isolatie. Op basis daarvan adviseren we het materiaal dat het beste bij jouw situatie past: AddGreen EPS-parels of Knauf Supafil inblaaswol.
De uitvoering zelf gaat snel. Via kleine boorgaten in de voegen wordt het isolatiemateriaal ingeblazen totdat de spouw volledig gevuld is. Daarna worden de gaten gedicht en netjes hersteld. De meeste woningen zijn op één dag klaar.
We regelen ook de subsidieaanvraag volledig voor je. Zo weet je vooraf precies wat je netto investering wordt.
ISOenergy heeft een vestiging op Sikkel 34 in Heinenoord. We werken dus vanuit de Hoeksche Waard zelf en zijn snel ter plaatse. Met meer dan 10 jaar ervaring in na-isolatie en een SKG-IKOB-certificering werken we uitsluitend met A-merken. Klanten waarderen ons gemiddeld met een 9,2 op klantenvertellen.nl.
Dat stellen we vast tijdens een gratis adviesgesprek. Met een endoscoop bekijken we de staat en breedte van de spouw. Pas als die in orde is, geven we advies over het meest passende materiaal.
Ja, beide subsidies zijn te combineren. Onze adviseur brengt tijdens het gesprek in kaart op hoeveel je in totaal recht hebt, zodat je dat niet zelf hoeft uit te rekenen.
Dat hangt af van je huidige situatie. Is de eerder aangebrachte isolatie verouderd of onvolledig, dan kan het alsnog lonend zijn. We kijken dit tijdens het adviesgesprek met je door.
De gemeente Hoeksche Waard heeft een beperkt subsidiebudget beschikbaar. Zodra dat op is, vervalt de regeling. Wacht dus niet te lang met je aanvraag.
We komen graag bij je langs, helemaal gratis en zonder verplichtingen. Laat je gegevens achter en we nemen binnen 2 werkdagen contact op. Vervolgens plannen we een adviesgesprek bij je thuis in, waarbij we de mogelijkheden voor spouwmuurisolatie en alle beschikbare subsidies voor je in kaart brengen.



